Life Tickets - Etkinlikler - MONKEY PROJECT IZMIR

MONKEY PROJECT IZMIR
08 HAZİRAN CUMARTESİ 2024, 16:00 / İZMİR TARİHİ HAVAGAZI FABRİKASI KÜLTÜR MERKEZİ

MONKEY PROJECT IZMIR

MONKEY PROJECT IZMIR
08 Haziran Cumartesi 2024, 16:00
İZMİR TARİHİ HAVAGAZI FABRİKASI KÜLTÜR MERKEZİ
Mimar Sinan Mahallesi 9 Eylül Meydanı No:9/1 Kültürpark içi 1 no'lu Hol Konak / İzmir
WHOMADEWHO - DESIREE - DENIS HORVAT - CİHANGİR ÇINAR - DJ BEY

Early Bird 18:00 Öncesi Giriş

Bu bilet yalnızca kapı açılışından itibaren 18:00’e kadar olan girişlerde geçerlidir. Lütfen satın alacağınız bu bilet ile 18:00’e kadar etkinlik alanına giriş yapınız. Belirtilen süre dışında etkinlik alanına giriş yapılması durumunda bilet geçersiz sayılır ve iade yapılmaz.
-
Early Bird - tükendi
1.Dönem - tükendi
2.Dönem -
Vip 1.Dönem - tükendi
Vip 2.Dönem -
Bu yaz, Monkey Project, köklerine İzmir'e dönüş yapıyor ve müziği geçmişten günümüze kadar ulaşan Tarihi Havagazı Fabrikası'yla buluşturuyor. Açık havada gün batımının büyüsünü yaşamak için, sizi unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Enerjik Hybrid DJ setleriyle efsanevi WhoMadeWho, sayısız tarzı ustaca harmanlayan Desiree, derin ve atmosferik seslere sahip Dennis Horvat, hisli setiyle Cihangir Çınar ve gelenekselliği modenlikle harmanlayan DJ Bey, sizleri unutulmaz bir müzik deneyimine taşıyacak. Geçmişle bugünü birleştiren Monkey Project, birbirinden eşsiz tarza sahip sanatçılarla unutulmaz anılarla dolu bir gece vaat ediyor.
Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir. Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır. Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder. Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır. Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır. Çevrenize dikkat edin , eğlenirken kimseyi rahatsız etmemeye özen gösterin. Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir. Satın alınan bilet (ayrıca özel olarak yazılı izin alınmadığı takdirde), reklam, yarışma, çekiliş, promosyon da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçlarla ilgili kullanılan bilet iptal edilir ve yasal işlem başlatılır. Organizatör kuralları gereği, bilet iadeleri yalnızca kapıda güvenlik görevlilerinin misafiri etkinlik girişi için uygun bulmayıp içeriye almadığı durumlarda veya Sağlık Bakanlığı onaylı covid pozitif testinin destek@lifetickets.com.tr mail adresine gönderilerek ibra edilmesi durumunda gerçekleşebilmektedir. Bu durumlar dışında bilet iadesi yapılmamaktadır. Lifetickets yalnızca etkinlik biletlerinin satışına aracılık eden dijital bir platform olup, tüm etkinlik kuralları ve giriş koşulları organizatör ve/veya mekan tarafından belirlenmektedir. Lifetickets bilet iadeleri ile ilgili tüm kural ve koşullar bilet satın alırken onaylanan sözleşmede yer almaktadır. Bilet satın alan kişi iade ile ilgili tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılır. Bilet iade işlemler yalnızca etkinlik günü kapı görevlileri tarafından yapılmaktadır. Bilet iade işlemleri için kapı görevlilerine verilen bilgilerin yetersiz olması durumunda bilet iadesi yapılmayacaktır. Etkinlik esnasında giriş-çıkış yapılması kesinlikle yasaktır. Çıkış yapacak misafirlerimiz mevcut biletinin yanacağını kabul etmiş sayılır. Etkinlik sırasında çıkış yapacak misafirlerimizden etkinlik görevlileri / güvenlik ekipleri bileklikleri çıkarmak ile yükümlüdür. Bu etkinlikte kapalı devre kamera sistemiyle kayıt yapılacaktır, bilet satın alan kişi bunu kabul etmiş sayılır.
MONKEY PROJECT IZMIR

MONKEY PROJECT IZMIR

08 Haziran Cumartesi 2024, 16:00
İZMİR TARİHİ HAVAGAZI FABRİKASI KÜLTÜR MERKEZİ
Mimar Sinan Mahallesi 9 Eylül Meydanı No:9/1 Kültürpark içi 1 no'lu Hol Konak / İzmir
WHOMADEWHO - DESIREE - DENIS HORVAT - CİHANGİR ÇINAR - DJ BEY

00:00:00:578ms