Life Tickets - Etkinlikler - MOONWALK

MOONWALK
20 MAYIS CUMA 2022, 19:00 / KLEIN PHÖNİX

MOONWALK

MOONWALK
20 Mayıs Cuma 2022, 19:00
KLEIN PHÖNİX
Maslak Atatürk oto sanayi sitesi 1, Kısım 43 52. Sokak Sarıyer / İstanbul
MOONWALK - SEZER UYSAL - BAIME - BEKEN

Early Bird-
1.Dönem Backstage-
Stil vor Talent ailesinin çalışkan İtalyan ikilisi "Moonwalk" uzun bir aradan sonra İstanbul'a geliyor. Gecenin ev sahipliğini yapan Theory X'e yeni katılan Danimarka menşeili hiperaktif duo "Baime" de aynı sahneyi paylaşıyor. Gecenin bir diğer konukları ise Theory X label kurucusu Sezer Uysal ve label'in yeni gözdesi Beken.
KLEIN ETKINLIK KURALLARI

Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.

Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder. Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.

Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.

Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.Satın alınan bilet (ayrıca özel olarak yazılı izin alınmadığı takdirde), reklam, yarışma, çekiliş, promosyon da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçlarla ilgili kullanılan bilet iptal edilir ve yasal işlem başlatılır.


Organizatör kuralları gereği, bilet iadeleri yalnızca kapıda güvenlik görevlilerinin misafiri etkinlik girişi için uygun bulmayıp içeriye almadığı durumlarda veya Sağlık Bakanlığı onaylı covid pozitif testinin destek@lifetickets.com.tr mail adresine gönderilerek ibra edilmesi durumunda gerçekleşebilmektedir. Bu durumlar dışında bilet iadesi yapılmamaktadır.
Lifetickets yalnızca etkinlik biletlerinin satışına aracılık eden dijital bir platform olup, tüm etkinlik kuralları ve giriş koşulları organizatör ve/veya mekan tarafından belirlenmektedir. Lifetickets bilet iadeleri ile ilgili tüm kural ve koşullar bilet satın alırken onaylanan sözleşmede yer almaktadır. Bilet satın alan kişi iade ile ilgili tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılır.

Bilet iade işlemler yalnızca etkinlik günü kapı görevlileri tarafından yapılmaktadır. Bilet iade işlemleri için kapı görevlilerine verilen bilgilerin yetersiz olması durumunda bilet iadesi yapılmayacaktır.
MOONWALK

MOONWALK

20 Mayıs Cuma 2022, 19:00
KLEIN PHÖNİX
Maslak Atatürk oto sanayi sitesi 1, Kısım 43 52. Sokak Sarıyer / İstanbul
MOONWALK - SEZER UYSAL - BAIME - BEKEN